Hakkımızda

Tecrübemiz Sağlam!

Türkiye'nin ilk ve zamanının en güçlü hediye e-ticaret sitesi olan Hancaz.com'un yaratıcısıyız. Bu tecrübe bize hem müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu, hem e-ticareti öğretti.  Türkiye hediye piyasasında bulunan ürün çeşitliliğini sitemizde bütün renkleriyle sunabiliyor olmaktan gururluyuz.

En Önemli Sermayemiz:  Genç ve Dinamik Ekibimiz!

Yaş ortalamamız 28! Genç, eğitimli, hediyeleri ve e-ticareti çok seven heyecanlı bir ekibiz. Çalışmaktan, öğrenmekten ve değer üretmekten mutluluk duyuyor, bunları da siz müşterilerimizle paylaşmaktan büyük keyif alıyoruz.

En Ekonomik hediye Sitesiyiz!

Tecrübelerimizin bize sağladığı en büyük değerlerden bir tanesi siz müşterilerimize sunduğumuz Türkiye'nin en ekonomik hediye sitesi olma özelliğimiz. Bunu sağlayabilmek için Türkiye'deki hediye Distribütörlerin yanı sıra, pek çok hediye mağazası ve oyuncak firması ile iletişim halindeyiz.  Stok fazlası, uygun fiyatlı ürünler konusunda hep takipteyiz.

Müşteri Memnuniyeti En Önemli Hedefimiz!

Canlı online chat ve telefon ile destek ekibimiz müşterilerimize hizmet sunuyor. Değişim, iade, teknik destek konularında müşterilerimizin, ekonomik alışveriş keyfinin ürünü satın almakla bitmediğini, yaptığımız bu zaman yolculuğunun ilerleyen aşamalarında, çıkabilecek her türlü sorunda yanlarında olduğumuzu bilmelerinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Aldığımız teşekkürler bizim en büyük mutluluğumuz.

Gücümüzü Sağlam Stok Yapımızdan Alıyoruz!

Türkiye genelinde yaptığımız araştırmalarda bulduğumuz uygun fiyatlı ürünleri satın alarak depo stoğumuzu güçlü tutuyoruz. Bu sayede fiyat dalgalanmalarından etkilenmiyor, piyasayı  yönlendirme gücünü elimizde tutuyoruz.

hediyelerinizi Kullandığınız Sürece Her Türlü Destek İle Yanınızdayız!

Bizim için ürünlerinizin garanti süresi bittikten sonra siz müşterilerimiz ile olan ilişkimiz bitmiş sayılmaz. Her türlü soru, sorun ve tamirat konularında, hediyeinizi kullandığınız sürece sizinleyiz.